Онлайн-супермаркет садівника та городника «ЛІТО» з'явився у 2022 році. Але історія сягає корінням ще в далекий 2014 рік. Саме в той час був створений роздрібний магазин у м.Києві. Зараз у «Lito.in.ua» на сайті представлено понад 5 000 товарів і всі вони в наявності на особистому складі компанії, а надсилання замовлень клієнтам відбувається безпосередньо від магазину і без посередників. Це допомагає уникнути ситуацій з підміною товарів або повільною доставкою замовлень.

Наш асортимент сформований з продукції вітчизняного та закордонного походження, надійних та перевірених виробників насіння, добрив та засобів захисту рослин, а також лише із зареєстрованих торгових марок.

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення цін та якості товарів. Довготривале співробітництво з виробниками дозволяє нам формувати доступну цінову пропозицію при високому рівні якості та швидкості обслуговування - будьте впевнені в нашій надійності та відповідальності.

Lito.in.ua - дуже швидка відправка замовлень навіть у високий сезон. Всі замовлення насіння, добрив та засобів захисту рослин ми оперативно відправимо з м. Київ до вашого відділення пошти. Доставка замовлень здійснюється по Україні Укрпоштою (вигідний тариф Стандарт) та Новою Поштою. Вартість доставки для замовлень від 600 грн Укрпоштою та від 1000 грн Новою поштою – за рахунок LITO.